Cuma , Eylül 21 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Fakültemiz Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fatma Nur BARAN AKSAKAL ve Fakültemiz Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Burhan AKSAKAL'ın yeğenleri Fakültemiz dönem 2 öğrencisi Elif Ceran BAYSALMAN vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Cenazesi bugün (10.03.2018) ikindi namazını müteakiben Karşıyaka Mezarlığında defnedilecektir
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
ferhunde yazdı:
11.03.2018 - 02:46:05
CapaGrad yazdı:
11.03.2018 - 02:36:55
Allah rahmet eylesin. Allah ailesine sabır versin. Ölüm sebebi nedir acaba bu genç yaşta?
Neden soruyorsunuz, başınız göğe mi erecek öğrenince? Allah rahmet eylesin deyip geçin ya
Biraz haklisiniz biraz da haksizlik yapiyorsunuz. Genç bir meslektaşımızin hayatinin baharinda hayatini kaybetmesi olağandışı bir durum. Ama tabi hayat işte. Aslinda hersey olağan. Benim de bunlari yazdiktan sonra disari ciktigimda basima bir sey gelmeyeceginin garantisi yok. Degisik duygular icindeyim. Ben de merak ediyorum ne olmuş olabilir de bir hayati kaybetmis olabiliriz. Sonra sizin dediginiz gibi başım goge mi erecek ogrenince diyorum. Allah rahmet eylesin.
Kullanıcı avatarı
Galiba trafik kazasıymış. Şöyle bir ortamda bile yok başın göğe mi yükselecek falan tartışma çikabiliyor ya pes doğrusu! Herkes ne kadar gergin. Ferhunde hanim sen de neden cvp verme gereği duydun. Cvp verince başın göğe mi erdi. Sanane merak ettiyse.Doktorlar birbirlerine böyle acı bir olayda bile böyle davranabiliyor, pes pes pes! Daha bana da cvp vermeyin. Zaten dünden beri moralim çok bozuk. Genç bir meslektaşımız 19 yaşında vefat etmiş üzüntümüz büyük.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
ferhunde yazdı:
CapaGrad yazdı:
Allah rahmet eylesin. Allah ailesine sabır versin. Ölüm sebebi nedir acaba bu genç yaşta?
Neden soruyorsunuz, başınız göğe mi erecek öğrenince? Allah rahmet eylesin deyip geçin ya
Sana ne arkadaş merak etmiş olabilir.genç bir hekimin vefatı olağan/beklenen bir ölüm olmadığı ortada.Başın göğe erecek mi ne demek!Ne olunca başımız göğe eriyor peki?Bu haber yayınlanınca başımız göğe mi erdi!sen allah rahmet eylesin diyince başın göğe mi erdi?Ne biçim bir üslup bu?Kendinize gelin biraz.
Kullanıcı avatarı
Bu sitenin artik çivisi çıktı. Burda sadece doktorlar olduğuna artık inanmiyorum inanmak istemiyorum. Bir doktor bu kadar duyarsiz olmamali olamaz!!!!....
Deyip geçecekmişiz merak etmicekmişiz.... sen kimseyi hissiyatindan sorgulayamazsin hanimefendi, isteyen merak eder isteyen etmez...
Kullanıcı avatarı
Malesef doktorlara en büyük zararı yine doktorlar veriyor. Rahmetli olan meslektaşımız fi tarihinde emekli olmuş 84 yaşında komorbid birçok hastalığa sahip birisi değil, elbette empati yapmak için genç meslektaşımızın neden vefat ettiğini bilmek istiyoruz. İsteyen merak eder isteyen umursamaz ama meslektaşların birbirine bu derece hoşgörüsüz tavrını oldukça çirkin buluyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
ferhunde yazdı:
CapaGrad yazdı:
Yaprak dökümündeki Ferhunde geldi aklıma. Allah rahmet etsin ayrica
ferhunde yazdı:
CapaGrad yazdı:
genç bir arkadaşımız, belki kaza belki şiddet mağduru belki ihmal vs... bunu sorgulamak ve tepki oluşturmak doğal olan. siz Allah rahmet eylesin deyip geçebilirsiniz ama şu ülkede soru sorana karışmayın, en olmadı uygunsuz üslubunuzu düzeltmeye çalışın.