Cumartesi , Ekim 20 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Yaralı işçiye ilk müdahaleyi yapan hekim Bilge Otuzoğlu ise olay yerinden tesadüfen geçtiğini ve yardım ettiğini söyledi

Resim

Bağcılar'da yol kenarında peyzaj çalışması yapan işçilerden birine kamyonet çarptı. Yaralanan işçiye ilk müdahaleyi o sırada yoldan geçen kadın doktor yaptı.

DHA'nın haberine göre kaza, saat 14.30 sıralarında Batışehir Caddesi'nde meydana geldi. Yol kenarında peyzaj çalışması yapan görevli işçi Rasim Tümay, namaz kılmak için yolun karşısındaki camiye gitti. Cami dönüşü tekrar yolun karşısına geçtiği sırada Tümay'a, Edirne istikametine ilerleyen kamyonet çarptı. Çarpmanın etkisiyle yaralanan işçi yola savruldu. Rasim Tümay'ın arkadaşları durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Yaralı işçiye ilk müdahaleyi, o sırada yoldan kendi aracıyla geçen doktor Bilgi Otuzoğlu yaptı.

UZUN ARAÇ KUYRUĞU OLUŞTU

Olay yerine gelen ambulans ekipleri yaralanan işçiyi hastaneye götürdü. Çevre düzenlemesinde görevli işçiler, arkadaşlarına çarpan aracın sürücüsünün hızlı olduğunu iddia etti. Yaralı işçiye ilk müdahaleyi yapan hekim Bilge Otuzoğlu ise olay yerinden tesadüfen geçtiğini ve yardım ettiğini söyledi. Kazaya karışan kamyonetin sürücüsü, ifadesinin alınması için polis merkezine götürüldü. Kaza nedeniyle Edirne istikametinde uzun araç kuyruğu oluştu.

Habertürk
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
mudurlukte gorev yaparken kurum onunde surekli kaza olur.. ekipler gelene kadar bizim bashekımlıkteki personel acil mudahale cantası ile iner, kat gorevlısı de hocam kaza oldu bır bakarmısınız dıye seslenırdı...
hiçbirini haber yapmadılar :)

şaka şaka.. 11 yıldır bu işi yapıyorum haber degıl hayır duası olsun tek gayemız..

( kımse bu hekımın haber olsun dıye durdugunu ıma ettıgımı dusunmesın )