Cuma , Aralık 15 2017
Doktorca Haberin Adresi...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
tedavileri tetkikleri Türkiye de ücretsiz yaptırıyorlar ama suriye ye de rahat rahat gidip geliyorlar...ben artık bıktım bunlardan... sayıları zaten fazla bir de hızla çoğalıyorlar.çoluk çocuğun günahı yok ama erişkinlerin çarşıda avm de fink atmalarına kıl oluyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Hatayda bayramda rahatsızlandım..
Eski bina acil servisinde 2 kısım var, giriş personeli kım oldugumu hatırladı, hal hatır sordu, isterseniz yeşil alan değil, kırmızı alana kayıt acayım dese de ayıp olur dıye actırmadım.. paşa paşa sıramı beklerken yanımdan gecen her surıyelı kapının onunde beklemeye basladı USTELIK RESMI GOREVLI TERCuMAN varken!

surıyelıler kural bılmez, kurala uymaz, gerek gormez..
onları yonlendırmek ıcın koyulan gorevlı de cok salllamaz..
"bana bakılmadı " dıyorsa hastane gorevlılerı haklıdır!
Kullanıcı avatarı
drela64 yazdı:
04.12.2017 - 14:45:41
tedavileri tetkikleri Türkiye de ücretsiz yaptırıyorlar ama suriye ye de rahat rahat gidip geliyorlar...ben artık bıktım bunlardan... sayıları zaten fazla bir de hızla çoğalıyorlar.çoluk çocuğun günahı yok ama erişkinlerin çarşıda avm de fink atmalarına kıl oluyorum.
Yanılmıyorsam Danimarkaydı, bayramda suriyeye giden göçmenleri tekrar geldiklerinde almamıştı, ülkenize gidebiliyorsanız demek ki güvendesiniz diyerekten
Kullanıcı avatarı
arzthamburg yazdı:
05.12.2017 - 19:13:42
drela64 yazdı:
Yanılmıyorsam Danimarkaydı, bayramda suriyeye giden göçmenleri tekrar geldiklerinde almamıştı, ülkenize gidebiliyorsanız demek ki güvendesiniz diyerekten
Çok mantıklı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drela64 yazdı:
Öneri? A) Ana babaları defolup gitsin çocuklar burda kafalarına göre takılsın, B) ana baba çoluk çocuk dönsün geberiyolarmı ne oluyorsa olsun umrumda değil,C)fikrim yok öle Suriyelilerden random nefret ediyorum
Kullanıcı avatarı
drela64 yazdı:
05.12.2017 - 19:51:32
arzthamburg yazdı:
05.12.2017 - 19:13:42
drela64 yazdı:
Çok mantıklı.
Almanya imiş
Bayramda ülkesine dönen 100 suriyeliyi ''bir mülteci ülkesine dönebiliyorsa mülteci değildir'' gerekçesiyle sınırdışı etmiş