Cumartesi , Kasım 25 2017
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Türk doktorlarından Sudan'da 500 göz ameliyatı

#4012597  gönderen drhaber
 11.11.2017 - 11:10:38
Yeryüzü Doktorları, bin hastayı muayene etti, 500 hastanın da göz ameliyatını gerçekleştirdi.

Resim

Türkiye merkezli Yeryüzü Doktorları Derneğinin, Sudan'da bin 500 hastanın tedavisine katkıda bulunduğu bildirildi.

Sudan İslami Tıp Derneği Genel Sekreteri Nizar Muhammed, yaptığı açıklamada, Yeryüzü Doktorlarının Sudan'ın Kesla ve el-Kadarif eyaletlerinde bin hastayı muayene ettiğini, 500 hastanın ise göz ameliyatını gerçekleştirdiğini belirtti.

Muhammed, İslami Tıp Derneği ve Yeryüzü Doktorlarının söz konusu hizmetleri ücretsiz sunduğunu ifade etti.
Yeryüzü Doktorları, göz hastalıklarının tedavisi için Kenya, Uganda, Somali, Tanzanya, Sudan, Nijer ve Kongo gibi Afrika ülkelerinde gönüllü faaliyet gösteriyor.
memurlar.net
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Tibbin islamisi elbette olmaz ama gercekten bunu mu kastettiniz yoksa yine zavalli muslumanlar mi denmis anlayamadim?Soyle dusunun o evrensel tip diyenler Turkiyeden kac kat zengin ama muslumanlara bizim yarimiz kadar yardim etmiyorlar? Tibbin islamisi yok ama insanlar bunu ayirt edebilecek kadar temiz degil bence..
Kullanıcı avatarı
nuris yazdı:
13.11.2017 - 21:23:49
Tibbin islamisi elbette olmaz ama gercekten bunu mu kastettiniz yoksa yine zavalli muslumanlar mi denmis anlayamadim?Soyle dusunun o evrensel tip diyenler Turkiyeden kac kat zengin ama muslumanlara bizim yarimiz kadar yardim etmiyorlar? Tibbin islamisi yok ama insanlar bunu ayirt edebilecek kadar temiz degil bence..

biz derken? sen hangi ülkenin ne kadar yardım ettiğini ahaberden takip edersen böyle düşünmen doğal tabi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009