Perşembe , Eylül 20 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Hastane Tuvaletinde Ölü Bulundu

 #4003501  gönderen drhaber
 12.10.2017 - 10:06:57
Bolu'da, gözlerindeki rahatsızlık nedeniyle hastaneye başvuran kişinin, hastanenin tuvaletinde hayatını kaybettiği belirlendi.

Alınan bilgiye göre, gözlerindeki şişliği tedavi ettirmek için babası Mehmet Karakaş ile Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesine gelen 43 yaşındaki İbrahim Karakaş, idrar tahlili vermek için hastanenin tuvaletine gitti.

Uzun süre hastane bahçesinde oğlunun çıkmasını bekleyen baba, cep telefonuyla ulaşmadığı oğlunun hastaneden ayrılmış olabileceğini düşünerek evine gitti.

Oğlunun evde olmadığını gören baba Karakaş, yeniden hastaneye gelerek yetkililerden bilgi istedi.

Hastanenin güvenlik kameralarını inceleyen yetkililer, İbrahim Karakaş'ın hastanenin tuvaletine girdiğini ve oradan çıkmadığını tespit etti. Yapılan kontrolde, İbrahim Karakaş'ın tuvalette bulunduğu ve burada hayatını kaybettiği belirlendi.

Hastane yetkilileri durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından rahim Karakaş'ın cesedi hastane morguna kaldırıldı.

Baba Mehmet Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Oğlumun şekeri vardı. Göz kapaklarında şişme vardı, doktora onu göstermek için geldik. Muayene olamadan idrar tahlilini vermek için gittiği tuvalette düşmüş." dedi.
AA
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Hastane Tuvaletinde Ölü Bulundu

 #4004024  gönderen tannhauser
 13.10.2017 - 01:18:33
Her hastaya 20 dk düşse bu ölüm olmazdı, merhaba ne şikayetiniz var tamam şunları yaptırın öğleden sonra gelin. Maalesef durum bu arkadaşlar- ani kalp ölümü vs değilse-