2018 ilkbahar TUS Tarih: -
Kullanıcı avatarı
#4003372 gönderen rddr
11.10.2017 - 20:31:34
Bu konuda tus dershanelerinin birinin kurucusu olan hoca facebookta sınavın nisanda yapılabileceğini ima eden bişeyler yazmış ama ne kadar doğru ki ?
Kullanıcı avatarı
#4003619 gönderen uykusuzfare
12.10.2017 - 13:41:54
rddr yazdı:Bu konuda tus dershanelerinin birinin kurucusu olan hoca facebookta sınavın nisanda yapılabileceğini ima eden bişeyler yazmış ama ne kadar doğru ki ?

Hocam hangisi paylaşmış face te. Kaç gündür her sabah kalkar kalkmaz sınav tarihine bakıyorum bi aciklayamadilar :gib:
Kullanıcı avatarı
#4003636 gönderen rddr
12.10.2017 - 13:58:14
uykusuzfare yazdı:
rddr yazdı:Bu konuda tus dershanelerinin birinin kurucusu olan hoca facebookta sınavın nisanda yapılabileceğini ima eden bişeyler yazmış ama ne kadar doğru ki ?

Hocam hangisi paylaşmış face te. Kaç gündür her sabah kalkar kalkmaz sınav tarihine bakıyorum bi aciklayamadilar :gib:

bu "X dersanesi" ekibinin hocaları. gerçekten bi açıklayamadılar ekim sonu kasım başı kesinleşir diyorlar
Kullanıcı avatarı
#4003678 gönderen uykusuzfare
12.10.2017 - 15:39:20
rddr yazdı:
uykusuzfare yazdı:

bu "X dersanesi" ekibinin hocaları. gerçekten bi açıklayamadılar ekim sonu kasım başı kesinleşir diyorlar

Hocam bayaa bi stalking yaptım face'ten ama bulamadım öyle bi paylaşım :|
Bakalım ekimde belli olur diyorlardı ama ses yok daha ekimin yarısına geldik nerdeyse.
Kullanıcı avatarı
#4003782 gönderen uykusuzfare
12.10.2017 - 19:05:08
drckara yazdı:Ahmet Altun da Şubat olmaz diyo facede.

Hocam geçin o işi. Dataya kısa dönem yazılmış arkadaşım var Şubat için. En son hafta içi ne güne ders koysak da konuları yetistirsek diye ugrasiyolardi. Büyük ihtimal kamp katılımı bu sene düştüğü için ayak yapıyorlar
Kullanıcı avatarı
#4003960 gönderen rddr
12.10.2017 - 23:17:35
Ben dershanenin ismini yaziyorum ama x dershanesi olarak adminler düzeltmiş sanırım madem isim soylemek uygun degil biz de kurallara uyalim .
böyle soyadinda cinsiyet ifade eden bir hoca diyeyim o zaman siz anlayin...:)
Kullanıcı avatarı
#4004064 gönderen drakcesme
13.10.2017 - 09:42:23
Sınavı olmuycak şeklinde net bişey belirtmemiş sanki kasımda netleşecek diyor düzenleme yetişirse olmaz anlamı çıkarttım
Kullanıcı avatarı
#4004108 gönderen rddr
13.10.2017 - 13:15:07
Ahmet Altun hocanin facebook gönderisi

"Çok sorulan 2 SORU'ya CEVAP:

1: Şubat 2018'de TUS'un olmama ihtimali devam ediyor mu? TUS yılda bir kez mi yapılacak?

+ Malesef; TUS'un yılda bire düşme ihtimali hala devam ediyor.

+ İlgili düzenleme şuan Bakanlıkta.

+ Ancak düzenleme ile ilgili niyet; Recep Akdağ döneminde alındı. Yeni Bakan (Ahmet Demircan)'ın insiyatifi henüz belli değil. Vazgeçilme ihtimali; düşük de olsa var.

+ ÖSYM'nin Kasım ayında 2018 yılına ait sınav takvimini açıklaması bekleniyor.

+ Düzenleme gecikirse; ÖSYM TUS için mevcut yönetmeliğe göre yılda 2 kez planlama yapacaktır. Bu şekilde TUS'un; son kez; Şubat'da yapılma ihtimali oluşabilir.

+ Sürecin 1-2 ay içinde netleşmesi bekleniyor.

2: TUS'un Nisan'da yapılacağına dair söylentiler dolaşıyor. Bu doğru mu?

+ Bu tip fısıltıların gerçek bir zemini yoktur. İtibar etmeyiniz.

Selamlar, sevgiler.."
Kullanıcı avatarı
#4004143 gönderen taskin38
13.10.2017 - 14:51:59
Tıpta uzmanlık kurulu ilkbahar dönemi için kontejyan talebi almış bakanlığa bağlı bir kurul sınav yapılmayacak olsa neden alsınlar?
Kullanıcı avatarı
#4004145 gönderen uykusuzfare
13.10.2017 - 14:55:37
rddr yazdı:Ahmet Altun hocanin facebook gönderisi

"Çok sorulan 2 SORU'ya CEVAP:

1: Şubat 2018'de TUS'un olmama ihtimali devam ediyor mu? TUS yılda bir kez mi yapılacak?

+ Malesef; TUS'un yılda bire düşme ihtimali hala devam ediyor.

+ İlgili düzenleme şuan Bakanlıkta.

+ Ancak düzenleme ile ilgili niyet; Recep Akdağ döneminde alındı. Yeni Bakan (Ahmet Demircan)'ın insiyatifi henüz belli değil. Vazgeçilme ihtimali; düşük de olsa var.

+ ÖSYM'nin Kasım ayında 2018 yılına ait sınav takvimini açıklaması bekleniyor.

+ Düzenleme gecikirse; ÖSYM TUS için mevcut yönetmeliğe göre yılda 2 kez planlama yapacaktır. Bu şekilde TUS'un; son kez; Şubat'da yapılma ihtimali oluşabilir.

+ Sürecin 1-2 ay içinde netleşmesi bekleniyor.

2: TUS'un Nisan'da yapılacağına dair söylentiler dolaşıyor. Bu doğru mu?

+ Bu tip fısıltıların gerçek bir zemini yoktur. İtibar etmeyiniz.

Selamlar, sevgiler.."

Hah bir bu eksikti :cry:
Kullanıcı avatarı
#4004225 gönderen rddr
13.10.2017 - 18:12:39
taskin38 yazdı:Tıpta uzmanlık kurulu ilkbahar dönemi için kontejyan talebi almış bakanlığa bağlı bir kurul sınav yapılmayacak olsa neden alsınlar?

Ben de oyle dusunuyorum ama kafa karistiriyor bu aciklamalar Inşallah hocam
Kullanıcı avatarı
#4004240 gönderen uykusuzfare
13.10.2017 - 18:53:00
rddr yazdı:
taskin38 yazdı:Tıpta uzmanlık kurulu ilkbahar dönemi için kontejyan talebi almış bakanlığa bağlı bir kurul sınav yapılmayacak olsa neden alsınlar?

Ben de oyle dusunuyorum ama kafa karistiriyor bu aciklamalar Inşallah hocam

Hocam bakan kadroları 6dan 8bine çıkartıyoruz diye açıklama yapmış bahar döneminde sınav olur büyük ihtimal. Acaba tarihi ne zaman olacak bir an önce açıklasalar da planimizi ona göre yapsak

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir