Salı , Temmuz 17 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Günübirlik Cerrahi Ünitesi'nde, hasta yakınları ile cerrahların daha rahat bir ortamda görüşebilmesi için "Doktor Görüşme Odası" oluşturuldu.

Ankara'da 'Doktor Görüşme Odası' hizmete açıldı

- Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Günübirlik Cerrahi Ünitesi'nde, hasta yakınları ile cerrahların daha rahat bir ortamda görüşebilmesi için "Doktor Görüşme Odası" hizmete açıldı.

Hacettepe Üniversitesi Hastanelerinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Günübirlik Cerrahi Ünitesi yenilendi.

Hasta ve yakınlarının operasyonu yapan doktorla daha rahat bir ortamda görüşmelerini sağlayacak şekilde tasarlanan "Doktor Görüşme Odası" hizmete açıldı.

Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Özen'in önerisiyle ameliyathane ve bekleme salonu arasına açılan "Doktor Görüşme Odası"nda hasta ya da hasta yakını, doktorla bir araya gelerek görüşme yapabiliyor.

- Yenilikler devam edecek

Açıklamada değerlendirmesine yer verilen Rektör Prof. Dr. Özen, daha konforlu hale getirilen ve şık bir görünüme kavuşan bekleme salonunu, ameliyathane kapısında eşini, evladını, kardeşini tedirgin bir şekilde bekleyen hasta yakınlarının kendilerini biraz daha iyi hissetmelerini sağlayacak şekilde tasarladıklarını belirtti.

Özen, hem fiziki ortam hem de tıbbi teçhizat bakımından daha nitelikli sağlık hizmeti vermek amacıyla Hacettepe Hastanelerinin ihtiyaç duyulan alanlarında bu çalışmalara devam edeceklerini aktardı.
Anadolu Ajansı
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
günübirlik işlemlerde yani plastik cerrahinin gözün kbb nin günde 20-25 operasyon yaptığı bir günde hastaların her ameliyat sonrası sizi orada bekleyip bilgi almak istiyorum dediğini düşünerek mantıklı olmayan bi icraat. lokal anesteziyle yapılan ufak tefek işlemlerden sonra bile hastalarımız bizden bilgi almak için bekliyor. işin mantığına biraz ters oluyor bu durum çünkü zaten hastaya ne yaptığımızın bilgisini veriyoruz. ayrıca tecrübemiz gösteriyorki anlatılan öneriler açıklamalar çokta yerini bulmuyor. dönüp yine kimse bize böyle yapın demedi kimse bilgi vermedi diyerek işin içinden çıkıyor hastalar.