Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Tıp öğrencisi, fakülte çatısından atlayarak intihar etti.
AYDIN Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Tıp Fakültesi 4. sınıf öğrencisi 24 yaşındaki Bilge Özlü, okuduğu fakültenin çatısına çıkarak yaklaşık 25 metreden kendisini boşluğa bıraktı. Hastaneye kaldırılan Özlü, kurtarılamadı.

Psikolojik sorunları nedeniyle tedavi gördüğü öne sürülen Bilge Özlü, bugün saat 14.00'te, ADÜ Tıp Fakültesi binasının çatısına çıkıp, yaklaşık 25 metre yükseklikten kendisini boşluğa bıraktı. Beton zemine düşerek ağır yaralanan Özlü, olay yerine sevk edilen ambulansla, ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yoğun bakımda tedaviye alınan Bilge Özlü, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Genç kızın hastaneye akın eden arkadaşları büyük üzüntü yaşadı.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.
DHA
Kullanıcı avatarı
Canım benim. Allah rahmet eylesin. Rabbim sevenlerine, ardında kalanlara sabır versin.

Geçen sene aralık gibiydi yanılmıyorsam ege'den de bir arkadaşımızı bu şekilde kaybettiğimizi öğrendim. Acaba sınav-atanma stresi mi yoksa başka şeyler mi? İnsan üzülüyor. Çok düşünüyor. Kızla bir dönem aynı yurtta kalmıştım. Acaba diyorum biriyle konuşsa çözülür müydü? Hani büyük bir şey değil, bir mesaj atmak bile deva olabilir bazen. Kendimi çok suçlamıştım ki kızla yakın bile değildik. Sadece karşılaşınca yurtta merhaba merhaba, sözlü zamanı gelip sorardı bu hoca nası falan diye. Ama yine de bir suçluluk hissediyor insan.

Bazen mesajla sevdiklerimi nasılsın, moralin nası, seni seviyorum biliyorsun di mi diye darlamam hep bu yüzden. Kimse kendini yalnız hissetmemeli.

Rabbim kalplerimize huzur indirsin. Tanıyanlar için Allah sizlere sabır versin, çok zordur, bilirim.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Budak ve 26 misafir