Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ın başkanlığında araştırma ve aday araştırma üniversitelerinin rektör ve rektör yardımcılarının katılımıyla gerçekleştirilen ilk toplantıda, araştırma üniversiteleri projesine ilişkin üniversitelerin yol haritaları belirlendi

YÖK'ten yapılan açıklamada, 18 Ekim 2016'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen 2016-2017 Yükseköğretim Akademik Yılı Açılış Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın YÖK'ün başlattığı "Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşma Projesi" kapsamında Türkiye'deki bazı devlet üniversitelerinin araştırma üniversitesi olarak belirlenmesini çok önemsediği, bu projenin yükseköğretimde altyapı ve insan kaynaklarının verimli şekilde kullanılmasına katkı sağlayacağı ve üniversitelerin uluslararası görünürlüğünü artıracağına yönelik sözleri anımsatıldı.

Araştırma üniversitelerini belirleme sürecinin adım adım yürütüldüğü anlatılan açıklamada, 10'u asıl, 5'i aday olmak üzere araştırma üniversitesi belirlenme sürecinin sonuçlandırılarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandığı ifade edildi.

Daha sonra söz konusu proje kapsamında belirlenen araştırma ve aday araştırma üniversitelerinin rektör ve rektör yardımcılarının katılımıyla YÖK'te bir toplantı düzenlendiği bildirilen açıklamada, "YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç'ın başkanlığında gerçekleştirilen bu ilk toplantıda, projeye ilişkin üniversitelerin yol haritaları belirlenerek, bu üniversitelere sağlanacak katkılar etraflıca ele alınmıştır." bilgisi paylaşıldı.
Kullanıcı avatarı
sweetflowerbaby yazdı:drriza bir devlet memuru aynı zamanda özel bir merkezde de hekimlik yapabilirmi aynı anda gizli olarak çalışabilirmi bilgi verirmisiniz

Çalışamaz. Ama disardan hizmet alimi olarak hastanesinden izin alirsa olabilir.
Kullanıcı avatarı
drriza hocam böyle hkimler var inanın yasa dışı etik dışı çalışıp uzmanım diye pratisyeni hor gören tusiyeri hor görenamasm haksız kaznaçla havaından ukalağından geçilmeyen hekimler var ve eşide buna göz yuman ve bundan kazanç eden haram kazanç elde eden hekimlerin yüz karası şımarık terbiyesiz ve hadsiz insanlar var ne yazıkki
Kullanıcı avatarı
ABİNİN EŞİNİDE TANIYORUM ÇOK KAPRİSLİ BİR UZAMN HEKİMDİ UZMANIM TAVIRLARIYLA YAPMADIĞI İŞLEMLERİ PUAN OLARAK SİSTEME GİRDİREN HARAM KAZANÇ ELDE ETMENİN ÖTESİNDE ŞU ANA DEVLET MEMURU STATÜSÜNDE ADI GİZLENEREK DEVLETİN SGKSINDAN YARARLANARAK ÇALIŞMAKATDIR.BOSPHORUS AESTHETİCS İSİMLİ MERKEZDE BUNUN GİBİ BİR ÇOK HEKİM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM BU MERKEZ BÜYÜK İHTİAMLLE DEVLETTEN VERGİ KAÇIRILIRAK YÜRÜTÜLMEKTEDİR
Kullanıcı avatarı
sweetflowerbaby yazdı:drriza hocam hayır ben kednim için sormadım bildiğim bana terbiyesizlik yapmış bir abinin yöneticiğini yaptığı bir esteik merkezi var bu kişi bana zamanında kendisine fiş almadan bir şey danışmYA GİTTİM DİYE ETİK DIŞI DİYE DERS VERMEYE ÇALIŞMIŞTI .

Devlette bile ozel elden para alip is yapan hekimler var. Yoneticiler bile biliyor ama ses cikarmiyor. Onemli olan senin bilmen degil dikkate alınan hasta şikayeti:)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Budak ve 21 misafir