Cumartesi , Eylül 22 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Niğde’de doktora çirkin saldırı

 #4001171  gönderen drriza
 05.10.2017 - 17:43:44
DOKTORA ÇİRKİN SALDIRI


Niğde’de görev yapan Uzman Doktor F.Ç’nin iki kişi tarafından saldırıya uğradığı iddia edildi.DOKTORA ÇİRKİN SALDIRI


Önceki gün akşam saat 20.00 sıralarında derbent mezarının arka sokağına aracını park etmeye çalıştığı sırada Doktor F.Ç’nin aracına iki kişi yaklaştığı, Doktor F.Ç’nin araç içerisindeyken arka kapıyı zorladıkları, bunun üzerine Doktor F.Ç ile iki kişi arasında tartışma çıktığı iddia edildi.
İddialara göre Doktor F.Ç, aracını derbent mezarlığının arka sokağına park etmek istedi. Bu sırada iki kişi doktorun aracına yaklaşarak arka kapıyı zorlamaya ve açmaya çalıştılar. Arka kapıyı açmak isteyen kişilerin Doktor F.Ç’ye in arabadan birazda biz binelim, Mercedes’e bindinde adam mı oldun sözleriyle hakaret ederek, doktorla tartışmaya başladılar. Bunun üzerine Doktor F.Ç, olayın büyümemesi için aracıyla olay yerinden uzaklaştı.
Yine iddialara göre Doktor F.Ç’yle tartışan iki kişi doktoru kendi araçlarıyla takip ederek sıkıştırdılar ve Doktor F.Ç’nin aracının kapı kolunu kırdılar. Aracında hasar meydana gelen Doktor F.Ç aracından inerek hasarı görmek istedi. Burada yaşanan tartışmada Doktor F.Ç aldığı darbeyle yüzünden yaralandı. Ayrıca olayda Doktor F.Ç’ye iki kişinin bıçakla da saldırmak istediği iddia edildi.
Olayın ardından Doktor F.Ç, hastaneye giderek tedavi oldu ve darp raporu alarak, saldırıyı gerçekleştirdiği iddia edilen 2 kişi hakkında savcılığa şikâyetçi oldu. Emniyet ekipleri tarafından yakalan saldırganlar gözaltına alındıktan sonra çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
(Haber: Yaşar Gül)Kaynak: ANADOLUHABER

Editör: ALPASLAN DÜZGÜN
Kullanıcı avatarı

Re: Niğde’de doktora çirkin saldırı

 #4001318  gönderen fagoba
 06.10.2017 - 01:04:23
Memleket eşkıya dolu heryer de huzursuzluk ahlaksızlık rezillik hakim,Yaratılan toplum budur emeği geçen herkesi Allah'a havale ediyorum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Niğde’de doktora çirkin saldırı

 #4001378  gönderen drbounlife
 06.10.2017 - 08:59:40
Geçmiş olsun meslektaşımıza. Her yer şehir magandaları dolu artık ve bunlar böyle serbest bırakılmaya devam ettikçe de gün be gün artarak devam ediyor.