Perşembe , Eylül 20 2018
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018

#3976202  gönderen Mikoplazma26
 28.08.2017 - 17:53:21
İlçe devlet hastanesinde 657 ye bagli mecburimi yapmaktayim smdi kurumlar da birleştigine göre benim istifamı kabul etmesi gereken kişi kimdir acaba ?
Kullanıcı avatarı

Re: Şubat tusu mecburi istifa

#3976203  gönderen Celina
 28.08.2017 - 17:57:52
aster yazdı:Ben tsm'ye atanmıştım ve tsm'lere onlarca dr atandığı halde şuan hiç dr kalmadı. Ayrıca tsmleri il sağlık müdürlüğüne bağlayacaklar sanırım. Herkes sözleşmeliye geçecek diye de bir şey duydum araştırmak lazım. Yani tsm'ye atanırsam mutlu huzurlu ders çalışırım gibi bir durum olmayacak. Bizim tsm'deki arkadaşlar ya istifa etti ya asm'ye kaçtı (ben de dahil), ya da acile görevlendirmeleri çıktı acil tsm'den daha iyiymiş dediler. Tsm rahat bi yerdi ama rahat bırakmıyorlardı görevlendirme çıkarıyolar sürtüşmeler çok oluyor bi türlü kafan rahat çalışamıyorsun. Doğudaki tsm'lerde işler nasıl bilmiyorum. Aciller zaten zor.

Bizim müstafi olup ilk girişinde kazanan arkadaşlar oldu. Ben şimdi istifa hakkımın gitmesini istemiyorum mesela. Kronik tusiyer olma yolunda ilerliyorum. Para kazanmam lazım demiyorsan müstafilik mantıklı bence ama çok iyi bi yere düşersin ders de çalışırsın iyi de tecrübe olur bilemeyiz tabi.

http://www.ttb.org.tr/index.php/Genel/m ... c479591551
Böyle bir şey konuşuluyor hocam. Bu arada kurumlar birleşince tsm'de rahat etmek gibi bir durum söz konusu değil artık malesef.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3976256  gönderen drlili
 28.08.2017 - 19:52:03
Celina yazdı:
aster yazdı:Ben tsm'ye atanmıştım ve tsm'lere onlarca dr atandığı halde şuan hiç dr kalmadı. Ayrıca tsmleri il sağlık müdürlüğüne bağlayacaklar sanırım. Herkes sözleşmeliye geçecek diye de bir şey duydum araştırmak lazım. Yani tsm'ye atanırsam mutlu huzurlu ders çalışırım gibi bir durum olmayacak. Bizim tsm'deki arkadaşlar ya istifa etti ya asm'ye kaçtı (ben de dahil), ya da acile görevlendirmeleri çıktı acil tsm'den daha iyiymiş dediler. Tsm rahat bi yerdi ama rahat bırakmıyorlardı görevlendirme çıkarıyolar sürtüşmeler çok oluyor bi türlü kafan rahat çalışamıyorsun. Doğudaki tsm'lerde işler nasıl bilmiyorum. Aciller zaten zor.

Bizim müstafi olup ilk girişinde kazanan arkadaşlar oldu. Ben şimdi istifa hakkımın gitmesini istemiyorum mesela. Kronik tusiyer olma yolunda ilerliyorum. Para kazanmam lazım demiyorsan müstafilik mantıklı bence ama çok iyi bi yere düşersin ders de çalışırsın iyi de tecrübe olur bilemeyiz tabi.

Böyle bir şey konuşuluyor hocam. Bu arada kurumlar birleşince tsm'de rahat etmek gibi bir durum söz konusu değil artık malesef.
Müstafi de mi olamıyoruz şimdi😨
Kullanıcı avatarı

#3976269  gönderen Celina
 28.08.2017 - 20:13:30
drlili yazdı:
Celina yazdı:

Tam bilmiyorum hocam iyice araştırın böyle bir şey duydum yani. Demirci hocama bi sormak lazım aslında.

#3976277  gönderen drlili
 28.08.2017 - 20:29:36
Celina yazdı:
drlili yazdı:
Celina yazdı:
Tam bilmiyorum hocam iyice araştırın böyle bir şey duydum yani. Demirci hocama bi sormak lazım aslında.
Sordum hocam cevap bekliyorum sağolun

#3985567  gönderen aster
 13.09.2017 - 17:22:09
drlili yazdı:
Celina yazdı:
drlili yazdı: Müstafi de mi olamıyoruz şimdi😨
haber var mı hocam?

#3985712  gönderen drlili
 13.09.2017 - 20:24:22
aster yazdı:
drlili yazdı:
Celina yazdı: Tam bilmiyorum hocam iyice araştırın böyle bir şey duydum yani. Demirci hocama bi sormak lazım aslında.
haber var mı hocam?
Valla tam anlamadım hocam demirci hoca müstafi benim mesajıma göreve geri dönemiyorsunuz demiş ama diğer mesajlarda dönebilirsiniz yazıyor kafam karıştı açıkçası
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3985713  gönderen drlili
 13.09.2017 - 20:25:15
drlili yazdı:
aster yazdı:
drlili yazdı: Sordum hocam cevap bekliyorum sağolun
haber var mı hocam?
Valla tam anlamadım hocam demirci hoca müstafi benim mesajıma göreve geri dönemiyorsunuz demiş ama diğer mesajlarda dönebilirsiniz yazıyor kafam karıştı açıkçası
Ben mustafilik olayını yanlış mı anladım acaba

#4025098  gönderen drlili
 06.12.2017 - 19:27:47
Bir hata yapıp mecburiye başladım 😔 isyerimi sevmiyorum şimdi istifa etsem çok mu erken Şubat olur mu olmaz mı bilmiyorum çünkü