Karşılaştığımız her tür Mesleki Sorunlarımız burada anlatıp tartışabiliriz.
Kullanıcı avatarı
Hekimler kurak bölgelerde yetişmekte olup az bir suyla büyüyebilirler. Arada pataklamak, ve yapraklarından sarsmak suretiyle büyümeleri hıxlandırılabilir, gereksiz başlık açtıkları takdirde kendilerine kötü kötü bakmak suretiyle toplumdan dışlanabilirler. Bizim vergilerimizle büyüyen bu nadide doktorlarımıza iyi bakalım onları koruyup kollayalım
Kullanıcı avatarı
tintin yazdı:Hekimler kurak bölgelerde yetişmekte olup az bir suyla büyüyebilirler. Arada pataklamak, ve yapraklarından sarsmak suretiyle büyümeleri hıxlandırılabilir, gereksiz başlık açtıkları takdirde kendilerine kötü kötü bakmak suretiyle toplumdan dışlanabilirler. Bizim vergilerimizle büyüyen bu nadide doktorlarımıza iyi bakalım onları koruyup kollayalım

Tintin effectti iliklerime kadar hissettim :lol: .
Kullanıcı avatarı
Pia90 yazdı:
tintin yazdı:Hekimler kurak bölgelerde yetişmekte olup az bir suyla büyüyebilirler. Arada pataklamak, ve yapraklarından sarsmak suretiyle büyümeleri hıxlandırılabilir, gereksiz başlık açtıkları takdirde kendilerine kötü kötü bakmak suretiyle toplumdan dışlanabilirler. Bizim vergilerimizle büyüyen bu nadide doktorlarımıza iyi bakalım onları koruyup kollayalım

Erken evre larenks scc lerde prognoz okuyarak bi miktar düşüncelere dalmak istiyorum beni rahat bırakın :D :D
Kullanıcı avatarı
tintin yazdı:
Pia90 yazdı:

Erken evre larenks scc lerde prognoz okuyarak bi miktar düşüncelere dalmak istiyorum beni rahat bırakın :D :D

:D ben de simdi kahvemle masaya geçiyordum. Nedenn--> Hayırlara vesilee, rüyamda ybü ye konsa çağırılıyorum, hasta basında diyordum ki, 'bien daha o çeptırı okumadımmm :lol:- güldüğüme bakma, korkunçlu bir rüyaydı . :?

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir