Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

Kullanıcı avatarı
#3965908 gönderen green07dr
13.08.2017 - 11:46:54
suan 2.5 yıllık asistanım. yaklaşık 4-5 yıl sonraya tahmini olarak uzmanlığını almış doğu görevini yapmış 1 yıl ücretsiz izne hak kazanmış biri olacagım.Planım en az yüz bin lira 1 yılda gezebildiğim kadar ülke gezmek.yalnız bu planıma en az 1 kişi daha dahil etmek istiyorum.Etrafımdaki çoğu kişi evlen barklan ne dünya turu diyor.Benle bu planı kabul edecek zaten türk kızı bulmak neredeyse imkansız.Çoğu evlenip çocuk yapmak derdinde.Şuanki erkek arkaaslarımın çoğu da evli veya evlenecek.Yok mu biraz kafadan sıyrık bu planı yapabileceğim biri.
Kullanıcı avatarı
#3965921 gönderen dr_sinaps
13.08.2017 - 13:13:14
Evlenmek için bulacağın kıza "1 sene boyunca yemek bulaşık derdin olmayacak" de, bence sana "2 sene gezsek olmaz mı?" der.
Kullanıcı avatarı
#3965953 gönderen kutsaclirapunzel
13.08.2017 - 15:32:28
Arkadaşımız yıl sonuna doğru biriyle tanısır muhtemelen önümüzdeki yaza da evlenir. Şey gibi bu, tatilde memlekete giderken ders kitabı götürüp çalışmadan dönmek.
Kullanıcı avatarı
#3966012 gönderen sistermary
13.08.2017 - 16:32:44
3 yıllık asistanım. bikaç yıl sonraücretsiz izne hak kazanmış biri olacagım.Planım en az 50-60 bin lira 6 ayda gezebildiğim kadar ülke gezmek.yalnız bu planıma en az 1 kişi daha dahil etmek istiyorum.Etrafımdaki çoğu kişi evlen barklan ne dünya turu diyor.Benle bu planı kabul edecek zaten türk erkeği bulmak neredeyse imkansız.Çoğu evlenipkız yemeğimi hazıe etsin ben spor yorumlarımı izliyim derdinde .Şuanki kız arkaaslarımın çoğu da evli veya evlenecek.Yok mu biraz kafadan sıyrık bu planı yapabileceğim biri.

imza bir türk kızı
#3966022 gönderen caffeinelove
13.08.2017 - 16:44:16
Bu benim de hayalim aslında gelecek planlarımda kesinlikle var dünya turu ama ilerde evlenip eşimle çıkmak istiyorum şahsen evlenmezsem de bekar çok fazla yakın arkadaşım var malum doktor kızların aşırı seçici olmasından dolayı muhtemelen çoğu bekar olurlar o zamana da bilmediğim birindense güvenebileceğim yakın arkadaşlarımdan biriyle çıkarım dünya turuna
Kullanıcı avatarı
#3966027 gönderen Pia90
13.08.2017 - 16:50:18
caffeinelove yazdı:Bu benim de hayalim aslında gelecek planlarımda kesinlikle var dünya turu ama ilerde evlenip eşimle çıkmak istiyorum şahsen evlenmezsem de bekar çok fazla yakın arkadaşım var malum doktor kızların aşırı seçici olmasından dolayı muhtemelen çoğu bekar olurlar o zamana da bilmediğim birindense güvenebileceğim yakın arkadaşlarımdan biriyle çıkarım dünya turuna

Dünya turundan dr kızların seçiciliğine, çok esnek bir geçiş olmuş :D .
Bir iki de görücü usülü yorumu yazılırsa, konu amacına ulaşacaktır :lol: .
Kullanıcı avatarı
#3966033 gönderen sistermary
13.08.2017 - 17:02:37
Pia90 yazdı:
caffeinelove yazdı:Bu benim de hayalim aslında gelecek planlarımda kesinlikle var dünya turu ama ilerde evlenip eşimle çıkmak istiyorum şahsen evlenmezsem de bekar çok fazla yakın arkadaşım var malum doktor kızların aşırı seçici olmasından dolayı muhtemelen çoğu bekar olurlar o zamana da bilmediğim birindense güvenebileceğim yakın arkadaşlarımdan biriyle çıkarım dünya turuna

bence kız :D
Kullanıcı avatarı
#3966035 gönderen Pia90
13.08.2017 - 17:12:56
sistermary yazdı:
Pia90 yazdı:

Seçemiyoruz amaa :lol:.
Resim
Kullanıcı avatarı
#3966103 gönderen Kaserya
13.08.2017 - 19:17:29
Böbrek.avi?? İs that you?? O.o

Eheh hocam şaka bir yana mesaj attım.
Kullanıcı avatarı
#3966192 gönderen fdrrkmn
13.08.2017 - 20:56:59
Eskiden google mapsi açar ülkeler arası rota planlar, egzotik lokasyonlar bakardım. Şİmdi cerrahi asistanı oldum, nöbet takvimine bakıp uyku saati hesaplıyorum.
#3966276 gönderen caffeinelove
13.08.2017 - 23:35:42
Pia90 yazdı:
sistermary yazdı:
Pia90 yazdı:

Resim

Bunda dalga geçilecek bir şey yok bence sadece gerçek düşüncelerimi söyledim farklı bir amaç gütmeden. Seçici olmak nitelikli olmanın doğal bir sonucu zaten doktor hanımların seçici olması da dünyanın en normal olayı bence
Kullanıcı avatarı
#3966279 gönderen anni
13.08.2017 - 23:39:06
green07dr yazdı:suan 2.5 yıllık asistanım. yaklaşık 4-5 yıl sonraya tahmini olarak uzmanlığını almış doğu görevini yapmış 1 yıl ücretsiz izne hak kazanmış biri olacagım.Planım en az yüz bin lira 1 yılda gezebildiğim kadar ülke gezmek.yalnız bu planıma en az 1 kişi daha dahil etmek istiyorum.Etrafımdaki çoğu kişi evlen barklan ne dünya turu diyor.Benle bu planı kabul edecek zaten türk kızı bulmak neredeyse imkansız.Çoğu evlenip çocuk yapmak derdinde.Şuanki erkek arkaaslarımın çoğu da evli veya evlenecek.Yok mu biraz kafadan sıyrık bu planı yapabileceğim biri.

Ben 🙋‍♀️
Kullanıcı avatarı
#3966290 gönderen Pia90
13.08.2017 - 23:53:07
caffeinelove yazdı:
Pia90 yazdı:
sistermary yazdı:
Pia90 yazdı:

Resim

Bunda dalga geçilecek bir şey yok bence sadece gerçek düşüncelerimi söyledim farklı bir amaç gütmeden. Seçici olmak nitelikli olmanın doğal bir sonucu zaten doktor hanımların seçici olması da dünyanın en normal olayı bence

Yok hocam est. ne dalgası.. Ben seçicilik konusunda yalnız omadığımı görünce için, bi an halüs görüyor gibi oldumdu. Size katılıyoree :P
Sadece tur sayfasında , konunun bizim seçiciliğimize gelmesi beni gülümsetti :bk:
#3966361 gönderen caffeinelove
14.08.2017 - 00:50:43
Pia90 yazdı:
caffeinelove yazdı:
Pia90 yazdı:
sistermary yazdı:
Pia90 yazdı:

Resim

Yok hocam est. ne dalgası.. Ben seçicilik konusunda yalnız omadığımı görünce için, bi an halüs görüyor gibi oldumdu. Size katılıyoree :P
Sadece tur sayfasında , konunun bizim seçiciliğimize gelmesi beni gülümsetti :bk:

Tamamdır hocam :) Ayrıca seçicilik bizim işimiz 8)
Kullanıcı avatarı
#3966430 gönderen green07dr
14.08.2017 - 02:17:22
sistermary yazdı:3 yıllık asistanım. bikaç yıl sonraücretsiz izne hak kazanmış biri olacagım.Planım en az 50-60 bin lira 6 ayda gezebildiğim kadar ülke gezmek.yalnız bu planıma en az 1 kişi daha dahil etmek istiyorum.Etrafımdaki çoğu kişi evlen barklan ne dünya turu diyor.Benle bu planı kabul edecek zaten türk erkeği bulmak neredeyse imkansız.Çoğu evlenipkız yemeğimi hazıe etsin ben spor yorumlarımı izliyim derdinde .Şuanki kız arkaaslarımın çoğu da evli veya evlenecek.Yok mu biraz kafadan sıyrık bu planı yapabileceğim biri.

imza bir türk kızı

kezban?
Kullanıcı avatarı
#3966436 gönderen green07dr
14.08.2017 - 02:25:31
kutsaclirapunzel yazdı:Buruna bak buruna çıkmış dünya turuna diyesim geliyor
Bu başlığı lütfen uplamayın :roll:

cem yılmaz 1 sen 2 :)) aşırı komik bir espriydi...
Kullanıcı avatarı
#3966440 gönderen sistermary
14.08.2017 - 02:32:12
green07dr yazdı:
sistermary yazdı:3 yıllık asistanım. bikaç yıl sonraücretsiz izne hak kazanmış biri olacagım.Planım en az 50-60 bin lira 6 ayda gezebildiğim kadar ülke gezmek.yalnız bu planıma en az 1 kişi daha dahil etmek istiyorum.Etrafımdaki çoğu kişi evlen barklan ne dünya turu diyor.Benle bu planı kabul edecek zaten türk erkeği bulmak neredeyse imkansız.Çoğu evlenipkız yemeğimi hazıe etsin ben spor yorumlarımı izliyim derdinde .Şuanki kız arkaaslarımın çoğu da evli veya evlenecek.Yok mu biraz kafadan sıyrık bu planı yapabileceğim biri.

imza bir türk kızı

kezban?

Memnun oldum
Kullanıcı avatarı
#3966443 gönderen tintin
14.08.2017 - 02:36:20
green07dr yazdı:

imza bir türk kızı

kezban?

Bu mudur. Verebileceğin max cevap yani. Hayal gücünün genişliğinden gözlerim kamaştı dostum
Kullanıcı avatarı
#3966490 gönderen Oziskozan
14.08.2017 - 03:57:51
Hayatıma attığım ilk adımla birlikte ogrenmeye başladım. Tıp kazandım okuyorum inşallah bitecek. Uzmanlık mecburi vs derken yaş olacak 32 (benim yaşım büyük). 24 yaşındayım ve su ana kadar tek bir Türk kızı bile bakmadım bana. O yüzden evliliği boşver. Çocuk yapmak için değil aşık olup hayat arkadaşımı bulmak için evlenirim net. O da bu zamanlarda zor olacağı için diğer hayalim olan dünya turu daha cazip geliyor. Açıkçası okumak için bu kadar acı cektiysem bunun bir mükafatı olmasi gerektiği dusuncesindeyim. Dünya turumu sadece kendi başıma atacağım. Hayatta hep kendi başıma var olduğum için başka bir yaratilana gerek duymadım. Ama şurası net Çoğu Türk kızı vizyonsuz ve sadist. Kendini üzen erkeklerle çıkıyor ve tek hayali çocuk yapıp işini icra etmek. Aslında herkes işini yapıyor. Senin bu hayata gelmen için özel sebepler olmalı öyle değil mi? Bu dünyada bir tane ben varım. Bir tane de sen varsın. Seni sen veya beni ben yapan ne? 70 yaş yaşayıp anatomi profesörü olup New York a seminer için gittiğinde gokdelenlere bakıp bu adamlar ne yapmış böyle ya demek istemiyorum. Her şeyden tat almak her şeyden az veya çok deneylemek istiyorum. Yeni Zelanda ya gidip Bungee Jumping yapmak Arizona da Big Canyon da planorle uçmak... Hayata 1 kere geliyorum. Ali Ağaoğlu olup sadece araba alıp galeriye atmak değil sonuna kadar yaşamak istiyorum. ( Çoğumuzun duygularına tercüman oldum sanırım. Yaşasın maceraperestlik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir