Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Çocuk acil tıp alanında uzun yıllar İstanbul Bakırköy Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Yeditepe Üniversitesi' nde çalışan, halen Marmara Üniversitesi' nde çalışmakta olan değerli akademisyen Doç. Dr. Suat Biçer hayatını kaybetti.

Öncelikle ailesi, yakınları ve öğrencileri başta olmak üzere, tüm tıp camiamızın başı sağolsun.

DrTUS Haber Ajansı
En son drbounlife tarafından 10.08.2017 - 11:56:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
#3964090 gönderen drela64
10.08.2017 - 11:56:28
kimbilir ne derdi vardı.Allah rahmet eylesin.çok fazla kan duyurusu yapılmıştı ve katkısı olan okadar çoktu ki... seveni çokmuş...
Kullanıcı avatarı
tusudry yazdı:
Minikmavi yazdı:Acaba ölüm nedeni ne idi?

Yüksek dozda kolşisin le suisid girişimi olduğu söyleniyor.

Allah rahmet eylesin 😔Yeditepe nin kıymetli hocalarından dı..
Kullanıcı avatarı
Hekım arkadaşların kaybını her okuduğumda göz yaşlarımı tutamıyorum.Malesef insana yakışan tüm olanakları hem kendimize hem ailemize vermek adına bu mesleğe yöneliyoruz.Dünyanın en zor hem bedensel hemde beyinsel gücünün sarf edildiği en zor meslek.....en iyi şekilde de icra edebilmek için kendi
de hayatımızdan vazgeçip hastanelerin masası sandalyesi gibi bir parçasıoluveriyoruz.(Nefes alıp vermeyi yaşamaktan sayanlar varsa o ayrıca tartışılabilir.)

Yaşamadan bitirilmiş hayatların arkasından tanıyormuşum gibi hüzünleniyorum.Ben, tüm hekim ve sağlıkçı meslektaşlarım aynı kaderi paylaşıyoruz.....

Meslektaşıma Allah rahmet eylesin diyorum.Bu dünyada bulamadığı hak ve değeri umarım öteki dünyada bulması dileğiyle.....
Kullanıcı avatarı
#3964910 gönderen dostan1
11.08.2017 - 14:08:51
intihar haberinden sonra ölebileceğine ihtimal vermemiştim. çok üzüldüm mekanı cennet olsun allah yakınlarına ve ailesine sabır versin.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: afas114, emnyldrmbvb, leonesnegros ve 59 misafir