Perşembe , Kasım 23 2017
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
İstanbul’da iki bankacı dövmelerini sildirmek için ünlü bir kliniğe gitti. Vücutlarında ikinci derece yanıklar oluşan iki arkadaş klinik ve doktora 20’şer bin liralık manevi, toplam 14 bin liralık da maddi tazminat davası açtı.

Resim

İstanbul'da bankacı iki arkadaş Ceylan K. (34) ile Derya Ç. (35), 2 yıl önce yaptırdıkları dövmelerini sildirmek için internetten buldukları bir kliniğe başvurdu.

Habertürk'ün haberine göre; kliniğin Ataşehir şubesinde görevli Dr. Hüseyin T., Ceylan K.’nın iki omuzunda, Derya Ç.’nin de sol kolundaki dövmeye “picosure lazer” adlı makine ile silme işlemi yaptı. Ancak yanık izleri geçmeyen ve başka hastaneye giden iki arkadaşa ikinci derece yanık teşhisi konuldu. İki arkadaş, klinikten ödedikleri 2 bin lirayı geri istedi.

E-mail atarak geri dönen klinik yetkilileri, bankacılara gönderdikleri ihtarnamede, kötü niyetli olduklarını, dövme silme işlemi uygulamadan önce yapılacak işlemlerin anlatıldığını ve ikinci derece yanık olmasının mümkün olduğunu söylediklerini öne sürdü. Klinik, kızların yaşadıklarını bir yerde anlatması ve paylaşması durumunda yasal yollara başvuracaklarını belirtti. İki bankacı İstanbul Tüketici Mahkemesi’ne avukatları Fulya İnce aracılığıyla başvurarak klinik ve doktor Hüseyin T.’ye 20’şer bin lira manevi tazminat davası açtı. Ceylan K. 8 bin, Derya Ç. de 6 bin lira maddi tazminat talep etti. Yanık izlerinin görünmemesini isteyen Ceylan K. ile Derya Ç., doktor görüşü de alarak yeniden aynı bölgelere dövme yaptırdı.

‘DELİLLER KARARTILDI’
Doktor Hüseyin T., vücuttaki yanık izlerinin geçici bir durum olduğunu ileri sürerek şikâyetçilerin yeni dövme yaptırarak delilleri kararttığını iddia etti. Medikal estetik hekimi Birgül Altuntürk ise, “Dövme silmede değişik nanometrede dalga boyları olan özel bir lazer sistemi kullanılır. Normalde hafif kızarıklık oluşur. Bilinçsiz ellerde yanık olarak geri dönebilir. Tek seansta dövme silinmez” diye konuştu.

Habertürk
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
dövme çok düşünülüp yaptırılması gereken bişey(bence hiç yapılmamalı)

pişman olan okadar çok kişi varki.zaman geçtikçe silikleşiyor yayılıyo ilk günki gibi durmuyo.estetikten çok yoksun olan dövmeler mide bulandırıcı geliyor bana zevk tabi yaptırana bişey demiyorum.kolunda kocaman karahindiba yaptırıp yanına kus konduruyosun.özgürlük falan tamam da güzel durmuyo be kardeşim .etrafındakilerin oooo ,,waaaauww demelerine inanıp seviniyosun da cıks yani.

kliniklere de yazık hem silmek için uğraş hem mahkemesiyle uğraş
drela64 yazdı:dövme çok düşünülüp yaptırılması gereken bişey(bence hiç yapılmamalı)

pişman olan okadar çok kişi varki.zaman geçtikçe silikleşiyor yayılıyo ilk günki gibi durmuyo.estetikten çok yoksun olan dövmeler mide bulandırıcı geliyor bana zevk tabi yaptırana bişey demiyorum.kolunda kocaman karahindiba yaptırıp yanına kus konduruyosun.özgürlük falan tamam da güzel durmuyo be kardeşim .etrafındakilerin oooo ,,waaaauww demelerine inanıp seviniyosun da cıks yani.

Sevgilisinin adını dövme yaptıranlar var :D
Kullanıcı avatarı
deoksiriboz yazdı:
drela64 yazdı:dövme çok düşünülüp yaptırılması gereken bişey(bence hiç yapılmamalı)

öyle öyle vücudu alfabeye dönen de var

#3957834  gönderen nuretta
 02.08.2017 - 15:38:59
vucuduna birinin adını kazımak nedir allahaşkına?nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça...
Kullanıcı avatarı

Re:

#3957945  gönderen dr_king
 02.08.2017 - 18:48:28
İnsanlar artık sağlık sektörünü kazanç kapısı olarak görüyor. Bir şey olsa da tazminat koparsam diye düşünüyorlar. Yapılan her işlemin öngörülen ve öngörülemeyen riski vardır. Allah hepimizi kendini uyanık sanan cahillerden korusun yani ne diyeyim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3957955  gönderen mdmey
 02.08.2017 - 19:02:15
bakın arkadaşlar net bir şekilde söylüyorum insana en büyük kötülük haberin sonundaki medikal estetik hekimi bayan gibilerden gelir, meslektaşını anında gömen kendi durumdan nemalanmaya çalışan tipler..
Kullanıcı avatarı

Re:

#3957956  gönderen tedi
 02.08.2017 - 19:02:19
lazeri fazla kaçırmış olabilir hemen linç etmeyin dövmeli bankacıları
Kullanıcı avatarı

Re:

#3957959  gönderen dr_king
 02.08.2017 - 19:08:25
Bankacıları da sevmem zaten. Mecburi zamanlarından kalma bir şey galiba😕 Sürekli full makyaj, acilden çıkmazlardı. Sözde hastalar ama.

Re:

#3957960  gönderen evital
 02.08.2017 - 19:08:53
bankacı hanım kızlarımıza geçmiş olsun, bir daha sildirmeyecekleri dövmeyi seçebilirler umarım..
drela64 yazdı:
deoksiriboz yazdı:

öyle öyle vücudu alfabeye dönen de var
hahaaaaaa :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3958045  gönderen takotsubo
 02.08.2017 - 20:45:58
arkadaslar bisey soyleyebilir miyim derma da bitmis!!!
Kullanıcı avatarı

Re:

#3958634  gönderen maylard
 03.08.2017 - 14:52:09
mdmey yazdı:bakın arkadaşlar net bir şekilde söylüyorum insana en büyük kötülük haberin sonundaki medikal estetik hekimi bayan gibilerden gelir, meslektaşını anında gömen kendi durumdan nemalanmaya çalışan tipler..
hay ağzına sağlık.. şurada hekim olarak en ibretlik nokta bu bizler için.

Re:

#3958635  gönderen WEDDUHA
 03.08.2017 - 14:52:28
soldaki bana çok antipatik geldi bilemedim sizede öyle geldimi , anasını gözü derler ya öyle birine benziyor :gib: :D :D :D