Salı , Kasım 21 2017
Atamalarla ilgili bilgi paylasim platformu...
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 52
Kullanıcı avatarı
heartr yazdı:
14.11.2017 - 16:47:44
Üzülerek buradan değerli hekim arkadaşlarımı takip ediyorum...ben de son 2 aydır açıktan atamaları takip ediyorum,benim derdim ise akademik işler için açıktan atama ile eğ. Araştırma hastanesine geçmek
Gördüğüm gerçek maalesef şu arkadaşlar: Bence sağlık bakanlığında FETÖ TEMİZLİĞİ yapılamadı! Cumhurbaşkanı bir önceki sağlık bakanı Akdağı aslında yerleştirdiği Fetöcüleri temizlesin diye tekrar sağlık bakanı yapmıştı..Ama istediği temizliği yapmayınca Akdağı pasif bir göreve aldı yeni bakan geldi...Yeni bakanın işi zor...çünkü çalıştığı ekipin hala en az %50 si FETÖCÜ...Etrafınıza bir bakın gerçekten sağlık bakanlığında fetöcü kalmadığını iddia eden varsa bilin ki o fetöcüdür...Hekimler gibi yüksek düzeyde eğitimli kişileri kandıramazsınız,YAPTIĞINIZ PİSLİKLERİ TEMİZLEYİN VE ATAMALARI YAPIN LÜTFEN! BURADA VATAN HAİNLERİ DEĞİL,VATANINI SEVEN DEVLETİNE BAĞLI,BU ÜLKENİN DEĞERLERİ AYLARDIR ATAMA BEKLİYOR KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL...HAİN FETÖCÜLERİ BAKANLIĞINIZDAN TEMİZLEYİN! İNSANLARIN SABRINI TAŞIRMAYIN...
Hocam fetö gidiyor, menzil giriyor, şimdide menzil gidiyor gibi gözüküyor..Yerine kim bilir hangi yapılanma gelir. Devlet kurumlarına liyakat esasına göre alım yapılma olayı biteli çok oldu. Ben bu fetö belasını başımıza saranların ve kadrolaştıranların inanın daha çok ceza almasını istiyorum. Devlet makamlarını sadrazam koltuğu gibi kullananlar yüzünden buralarda isyan nutukları atıyoruz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: 3. aciktan atama ne zaman duyum alan var mi

#4013990  gönderen Eczantalya
 15.11.2017 - 00:11:18
Konuşan kim acaba cehaletime verin. Ayrıca etkisi var mıdır bilemem tabi ama 2017-1 atamada atanan bir eczacı arkadaşımız aylardır bekliyordu ismi zimmete bugün düşmüş. Eğer varsa darısı 4 gözle beklediğimiz atamaya olsun.
Kullanıcı avatarı
Yandaldr06 yazdı:
14.11.2017 - 23:10:09
Arkadaşlar biz atama bekleyen hekim, diş hekimi, eczacılarız. Siyasete hiç girmeyelim, konu dışına çıkıp forumu gereksiz uzatmayalım derim ben :)
Hocam haklısınız başlığın amacı dışında yazıyoruz ancak beklemenin gerginliği, boşluğun daha uzun sürebilme ihtimali düşüncesi , hani muhattap bile alınmamamız çok sinir bozucu , kardeşim atama matama yapmıyorum de de ona göre plan çizelim , bu kadar kişiyi ikilemde bırakmanın bir manası olabilir mi? Sonra da böyle siyaset, memleket meseleleri yardırıyoruz haliyle. :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4014149  gönderen drtkibr
 15.11.2017 - 13:06:15
Yandaldr06 yazdı:Bugün ve yarına bir bakalım. Çarşamba perşembe olabilir diyen bir arkadaşımız vardı. O da olmazsa sabır, sabır, sabır..Aylardır yaptığımız gibi
şimdi bir yanlış anlaşılma var çarşamba veya perşembe günü bakanın müsaitlik durumuna göre sunum yapılacak dendi ve bakan onay verirse atama biriminde kura takvimi oluşturularak internette yayınlanacak dendi
kura takviminin oluşturulması ve internette yayınlanması bir gün bile sürmez dendi onay gelirse o akşam bile yayınlayabiliriz dedi size çok ümit vermeyeyim ama siz haftanın son günlerini bekleyin dediler

özet olarak; en iyi ihtimal bakan müsait olur ise çarşamba akşamı olacak ki bakan bugün meclisteydi hala ve bu saate kadar sunum yapılmadı ise bu akşam yayınlanmayacak
bugün sunulursa veya yarın sunulur ise en iyi ihtimal perşembe akşamı olur
benim şahsi kanaatimde bu yönde perşembe akşamı veya cuma günü yayınlanması

diğer durumlar ise şöyle bakan ve müsteşar müsait olmazsa haftaya kalabilir, sunum yapıldığı halde onay gelmezse haftaya kalabilir, veya hiç onay gelmez seneye açılır

#4014235  gönderen Lou_salome
 15.11.2017 - 15:53:38
arkadaslar dogmamis cocuga don bicmek gibi olacak ama,bir talep toplama yapildi ama kura acilmadi.ikinci kez boyle bir olay olmaz diye tahmin ediyorum.yakin tarihlerde acilir diye umuyorum hepimiz gibi.acildigi zaman bir whatsapp grubu kurup yazacagimiz yerleri ifade etsek,nereyi kac kisi yazacak belli olsa,ona gore tercih listemizi revize eder yerlesme ihtimalimizi arttiririz.
simdilik cok erken bunun icin ama ufaktan bu fikrin temellerini atalim,kura acildiginda grup hazir olsun diye dusunuyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4014240  gönderen İlkeravan
 15.11.2017 - 16:03:25
Lou_salome yazdı:
arkadaslar dogmamis cocuga don bicmek gibi olacak ama,bir talep toplama yapildi ama kura acilmadi.ikinci kez boyle bir olay olmaz diye tahmin ediyorum.yakin tarihlerde acilir diye umuyorum hepimiz gibi.acildigi zaman bir whatsapp grubu kurup yazacagimiz yerleri ifade etsek,nereyi kac kisi yazacak belli olsa,ona gore tercih listemizi revize eder yerlesme ihtimalimizi arttiririz.
simdilik cok erken bunun icin ama ufaktan bu fikrin temellerini atalim,kura acildiginda grup hazir olsun diye dusunuyorum.
Bence o iş imkansız :D Facebook’ta da öyle bir sayfa var . Millet tercih ettiği yeri bütün akrabalarının facesinden girip tercih eden kişi sayısını arttırıyor ki kimse yazmasın diye neler dönüyor 😂
Kullanıcı avatarı

#4014250  gönderen EnSuper
 15.11.2017 - 16:26:25
Lou_salome yazdı:
Bence de mantıklı. Sitenin bakıma alınıp iki üç gün ulaşılamadığı oldu. En azından genel bir grup kuralım. İlan açıklandıktan sonra branş branş ayrı gruplar kurulur tercihler tartışılır.

#4014255  gönderen asım cemal
 15.11.2017 - 17:09:26
Tüm atamalar bir miktar geciklide olsa yapıldı. Açik ve net olarak diyebiliriz aciktan atama ile ilgili bir sorun var . Sadece bu atama bu kadar sarktı ve hala sarkıyor. Sebebini söyleseler bari. 7 yildir bu meslekteyim ama böylesine ilk kez şahit oluyorum . Bu forum yaklasik 6 aydir acilmis. Yazik gercekten insanlara kaygidan baska bir sey birakmadilar.
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 52