Atamalarla ilgili bilgi paylasim platformu...
Kullanıcı avatarı
Arkadaşlar hepimiz kafamıza estiği vakit yazarsak tt olamayız. Belli bir gün ve saat belirleyelim o saatlerde aynı hashtag lerle abanalım. Eşe dosta arkadaşa da haber vermek lazım öncesinde malum tweet lerin farklı hesaplardan atılması lazım tt olabilmesi için. Sadece biz olursak başaramayız yüksek ihtimal... böyle daha organize olur bence.
Kullanıcı avatarı
33445566 yazdı:Hocam twitterda yeniyim "#3üncüAçıktanAtamaOlsunArtık @saglikbakanligi @Dr_Demircan" bunu tümden mesajımizın başına mı kopyalacağız?? Bunun sonuna mı kendi cümlelerimizi yazacağız?? Biraz yardım istesem

Mesajın #3üncüAçıktanAtamaOlsunArtık @saglikbakanligi @Dr_Demircan içersin de başında sonunda ne yazarsan yaz farketmez hocam.
Kullanıcı avatarı
Geçenlerde son tus açıklansın diye etkinlik yapan arkadaşlar TT olamadı galiba. 10.000 kişiyi ilgilendiren bir konuda 1.500 civarı katılım olmuş. TT olmak bazen 3000, bazen 10000, bazen daha fazla tweet gerektiriyor. Seçtiğimiz gün şansımız yaver giderse, yeterli katılım olursa belki olabilir. Ama açıkçası pek umutlu değilim.

Yine de #3üncüAçıktanAtamaOlsunArtık @saglikbakanligi @Dr_Demircan içeren tweetler atmaya başlayalım. TT olmasak bile belki birilerinin dikkatini çeker.

Bu arada bir kişinin onlarca tweet atmasının anlamı yok. Farklı bilgisayar farklı kullanıcı olması lazım. O yüzden konu komşuya haber verin. Yavaştan başlayalım.
Kullanıcı avatarı
sweettrouble27 yazdı:Ben de tweet attım #3üncüaçiktanatama herkes tweet atsın destek olalım..

Şurası daha aktif #3üncüAçıktanAtamaOlsunArtık
Kullanıcı avatarı
Yandaldr06 yazdı:Ben de tweet attım ama ben attığımda 10 adet bile olmamıştı. Sanırım ondan birşey çıkmayacak :(

#3üncüAçıktanAtamaOlsunArtık sayfası daha aktif.
Kullanıcı avatarı
EnSuper yazdı:Geçenlerde son tus açıklansın diye etkinlik yapan arkadaşlar TT olamadı galiba. 10.000 kişiyi ilgilendiren bir konuda 1.500 civarı katılım olmuş. TT olmak bazen 3000, bazen 10000, bazen daha fazla tweet gerektiriyor. Seçtiğimiz gün şansımız yaver giderse, yeterli katılım olursa belki olabilir. Ama açıkçası pek umutlu değilim.

Yine de #3üncüAçıktanAtamaOlsunArtık @saglikbakanligi @Dr_Demircan içeren tweetler atmaya başlayalım. TT olmasak bile belki birilerinin dikkatini çeker.

Bu arada bir kişinin onlarca tweet atmasının anlamı yok. Farklı bilgisayar farklı kullanıcı olması lazım. O yüzden konu komşuya haber verin. Yavaştan başlayalım.

Bu mesajı konunun en başına koysak yada sticky yapsak mümkünmü?Herkes görsün.
Kullanıcı avatarı
metino6 yazdı:arkadaşlar bakanlık karışıkmış ,açıktan atamayla alaklı bir çalışma yokmuş

Arkadaşlar, bugün aldığım habere göre bakanlıkta işler biraz toparlanmış, ay bitmeden atama olacak gibiymiş.
Kullanıcı avatarı
Arkadaşlar istifa sonrası atama ve yeniden atama aynı şey midir?Ben istifalıyım acaba ilk defa ve yeniden atama kurrasına başvurabiliyor muyum?Bilgisi olan varsa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
medius yazdı:Arkadaşlar istifa sonrası atama ve yeniden atama aynı şey midir?Ben istifalıyım acaba ilk defa ve yeniden atama kurrasına başvurabiliyor muyum?Bilgisi olan varsa sevinirim.

Bende ikisinin farkını merak ediyordum belkide ilki dhy den istifalılar içindir?

Eğer mecburi bittikten sonra istifa ettiysen katılabilirsin.
Kullanıcı avatarı
https://www.facebook.com/aciktanatamalar/ grubunda paylaşılan mesaj:

Sağlık Bakanı, atamaların öncelikle tasarrufa yönelim olmasından ötürü gerçekleşmediğini açıkladı. Maliye Bakanlığı yeni atamalar için izin vermiş ancak yine de tasarruf çizgisinde atama yapılabilecekmiş. Tabi yine de net bir tarih verilmedi.

Bir diğer konu ise güvenlik soruşturmaları. Sağlık Bakanı, bu soruşturmalar sebebiyle daha önce yapılan atamalarda atanan personellerin bile göreve başlatılamadığını duyurdu. Hızlanmış ama yine hızlanabildiği ölçüde.

Her zaman dediğim gibi. Beklemeye devam...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir