Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Dilovası Devlet Hastanesi’nde görevli bulunan kadın bir doktor kimliği belirlenemeyen biri tarafından darp edildi

Resim

Elde edilen bilgi ve iddialara göre; olay 6 Ocak Cuma günü Dilovası Devlet Hastanesi’nde yaşandı. Hastaneden görevli bulunan kadın bir doktora 25 yaşlarında olan ve kimliği belirlenemeyen genç bir erkek tarafından yumrukla darp edildi. Hastaların gözü önünde meydana gelen olayın hemen ardından yumruk atan şahıs hastanedeki özel güvenlik görevlileri tarafından yakalandı. Hastanedeki özel güvenlik görevlileri ile yumruk atan şahıs arasında uzun süre boğuşma yaşandı. Yaşanan olayın ardından yumruk atan şahıs hastaneye gelen polisler tarafından gözaltına alındı. Yaşanan olayla ilgili olarak hastane yetkilileri ise olayın gerçek olduğunu ancak olayla ilgili olarak daha fazla bilgi vermek istemediklerini belirttiler.

İşte olay anından görüntüler:
https://www.youtube.com/watch?v=Cb74N-0yN-s

http://www.gunaydinkocaeli.com//haber/g ... /6080.html
Kullanıcı avatarı
Yazik bi yumruk belki sadece ama doktor hanimin belki butun meslek hayatina yansiyacak. Yaptiktan sonra cezalandirmak da is degil, hic bunlarin yasanmayacagi bir duzen kurulmasi lazim
Kullanıcı avatarı
İşte millet bu.kalite ortada.hep söylerdim bu milletin çekeceği var diye cekiyorda ama olan da hep masum insanlara,askere,polise oluyor.ne diyelim.
Meslektaşımı Allaha emanet ediyorum..zira yapacak başka bir şey yok...
Kullanıcı avatarı
Sağlık Bakanlığı bir şey yapsın artık diye diye dilimizde tüy bitti. Bizim haklarımızı (eğer hala varsa) korumayacaklarsa neden böyle bir bakanlık var bilemiyorum. Yaptığımız işten gün geçe geçe tiksiniyorum.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir