2016 Eylul TUS sinav: 25.09.2016
Kullanıcı avatarı
SFFORT yazdı:Misafir askeri personel bizim bölümleri tercih edebiliyor mu?
hocam daha onceki tus klavuzlrini da inceledim hep MAP kontenjanlari genel kontenjandan acilmis.Bu tus klavuzunun ozel kosullar ve aciklamalar kisminda bk11 nolu aciklamada bu kontenjanlari Misafir Askeri Personel tercih yapacaktir demis.Yabanci uyruklu askeri doktorlarin ismi savunma bakanligindan osym e bildirilir ve sadece onlar tercih tercih yapabilir ve atanir
Kullanıcı avatarı
Alemtzumab13 yazdı:Arkadaşlar sağlık birimleri ünversitesi Gülhane tıp fakültesi kapsamında açılan bu seneki kontenjanlar sadece misafir askeri personel içindir.(klavuzdaki m.a.p nin açılımı)Diğer tabipler seçim yapılabilsede atamaları yapılmayacaktır.
sayin hocam duzeltme gereği duydum.Sadece yabanci uyruklu askeri doktorlar tercih yapabiliyor.Bakiniz önceki tuslar ve klavuzlar.
Kullanıcı avatarı
MDkerim yazdı:
Alemtzumab13 yazdı:Arkadaşlar sağlık birimleri ünversitesi Gülhane tıp fakültesi kapsamında açılan bu seneki kontenjanlar sadece misafir askeri personel içindir.(klavuzdaki m.a.p nin açılımı)Diğer tabipler seçim yapılabilsede atamaları yapılmayacaktır.
sayin hocam duzeltme gereği duydum.Sadece yabanci uyruklu askeri doktorlar tercih yapabiliyor.Bakiniz önceki tuslar ve klavuzlar.

Sayın hocam misafir askeri personel zaten yabancı uyruklu olmaktadır.saygılar
Kullanıcı avatarı
Alemtzumab13 yazdı:
MDkerim yazdı:

Sayın hocam misafir askeri personel zaten yabancı uyruklu olmaktadır.saygılar

Değerli hocam askeri personeli muharib sınıfı olarak değerlendirenler olmuş bu nedenle açıklama gereği duydum.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir