Perşembe , Kasım 23 2017
2017 ilkbahar donemi TUS sinav tarihi:16 Nisan 2017
mrb arkadaşlar sağlık bakanlığı adına üniversite kazandım açıktan atama olduğum için çkys ye düştükten sonra önce herhangi bir eğitim araştırmada başlayıp sonra geçici görevlendirmeyle üniversiteye geçeceksiniz dediler bana ancak acaba bu eğitim araştırmadayken sözleşmeyi imzalamak için ne kadar sürem olacak ve ne kadar sürede üniversitede çalışmaya başlarım bu arada eğitim araştırmada çalışırken izin kullanabilir miyim bilgisi olan ve daha önce benim durumumu yaşamış olan var mı?
Hocam 10-14 günlük bir süre, izin kullanabilirsiniz, ama zaten bu sürede aktif rolünüz olmadığı için sorun olacağını sanmıyorum. Eger işleri hizlandirmak isterseniz, khb yazınızi yazdığında yazıyı elden üniversiteye götürüp başlayabilirsiniz. Sözleşme de eah den ayrılış yapmadan önce yapılmış olmalıdır.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
hogutlu yazdı:Hocam 10-14 günlük bir süre, izin kullanabilirsiniz, ama zaten bu sürede aktif rolünüz olmadığı için sorun olacağını sanmıyorum. Eger işleri hizlandirmak isterseniz, khb yazınızi yazdığında yazıyı elden üniversiteye götürüp başlayabilirsiniz. Sözleşme de eah den ayrılış yapmadan önce yapılmış olmalıdır.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için
Hocam ben de yeniden yerleştirme ile bakanlık kadrosuna yerleştim açıktan atama şeklinde eğitim araştırmaya başladım. 1 ay oldu daha ünv yazım gelmedi ama yukarda denildiği pek aktif rolünüz olmuyor mesai dolduruyorsunuz sadece.
Kullanıcı avatarı
Mrb arkadaşlar sba'ya bağlı üniversite kadrosuna yerleştim ondan önce resen atama ile tsmden devlet hastanesi aciline atandım hala ismim çkys ye düşmedi.sağlık bakanlığı atama birimi ile görüştüm eğer bu tustan önce başlayış yapmazsanız hakkınız yanacak dendi.Ne yapmam lazım 03127051118-19 numaralarını kaç defa aradım açan olmuyor 😔😔